Akıllı Klozet V-Care
Akıllı Klozet V-Care
Akıllı Klozet V-Care
Akıllı Klozet V-Care
Akıllı Klozet V-Care
Akıllı Klozet V-Care

Akıllı Klozet V-Care

İNOVASYON   4.04.2016

V-Care ödüllere doymadı!

VitrA'nın konforlu bir kişisel temizlik sunan akıllı klozeti V-Care, inovatif teknoloji kullanımı ve üretim kaliteleriyle öne çıkan kurum ve ürünlerinin yarıştığı Plus X Ödülleri kapsamında 7 kategorinin 4'ünde büyük ödüle layık görüldü. V-Care; üstün kalite, tasarım, kullanıcı konforu ve işlevsellik kategorilerinde ödül almasının yanı sıra kendi ürün gruunda "En İyinin de İyisi" | Best of Best Ödülü'nü almaya ve 2 yıl boyunca elinde bulundurmaya hak kazandı.

Almanya'da gerçekleştirilen Plus X Ödülleri, sektör profesyonelleri ve tasarımcılardan oluşan uluslararası bir jürinin değerlendirmesiyle her yıl toplam kategoride verilmekte. Ödüle layık görülen ürünlerde ise tüketicilerin hayatına artı değer katması ve geleceğin yaşam beklentilerine uygun çözümler sunması aranıyor.

VitrA'nın kanalsız Rim-ex teknolojisiyle üretilen akıllı klozeti V-Care, kolayca temizlenerek banyolarında hijyen arayan kullanıcılar tarafından talep ediliyor. Ünlü tasarım stüdyosu NOA'nın imzasını taşıyan ürün; otomatik kapak açma-kapama, ayarlanabilir su ve kapak sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme gibi özellikleriyle kullanıcılarına konfor sunuyor. Üstelik V-Care, sunduğu tüm özelliklerin bir kumanda aracılığıyla kişiselleştirilmesine de olanak tanıyor.

#VitrA #V-Care #akıllı klozet #inovasyon #teknoloji #Plus X Ödülleri


Sayfanın Başına Dön