YENİ MACBOOK PRO
YENİ MACBOOK PRO
YENİ MACBOOK PRO
YENİ MACBOOK PRO
YENİ MACBOOK PRO
YENİ MACBOOK PRO
YENİ MACBOOK PRO
YENİ MACBOOK PRO

YENİ MACBOOK PRO

İNOVASYON   1.11.2016

Apple, teknoloji - tasarım çizgisinde ortaya koyduğu heyecan verici ürünleriyle dur durak bilmeden çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Yakın zamanda merhaba dediğimiz kablosuz kulaklık AirPod bir yana, size yeni MacBook Pro'dan bahsetmek istiyoruz.

 

"Dahiyane bir dokunuş"… Apple yeni dizüstü bilgisayarını bu şekilde tanımlıyor ve bizi, o an işimize en çok yarayacak araçları doğrudan klavyeye taşıyan Touch Bar ile tanıştırıyor.  Multi - Touch özellikli bir cam şerit… Bu sayede kısayolları, emoji'leri ve çok daha fazlasını tek dokunuş ile seçebilir ya da bir videoyu tam ekran izlerken videonun zaman akışında hızla gezebilir, fotoğraflarınıza göz atabilirsiniz.

 

Üstelik yeni MacBook Pro, bu zamana kadarki en iyi Mac dizüstü bilgisayar ekranı olarak daha parlak bir LED arkadan aydınlatma ve daha yüksek kontrast oranına sahip. 13 ve 15 inç olmak üzere 2 farklı modeli bulunan tasarım, bir önceki modeline göre daha hafif ve ince. Bütün bunlara, bir de Touch ID özelliği ekleniyor.

 

Apple'ın baş tasarımcısı Jonathan Ive'a göre dizüstü bilgisayarımız ile iletişim kurmanın yeni bir yolu olan bu tasarım, MacBook Pro'nun 2012 yılından bu zamana ilk güncellemesi…

#Apple #MacBook Pro #dizüstü bilgisayar #Touch ID #Jonathan Ive #tasarım #teknoloji


Sayfanın Başına Dön