Yeşil Banyo Çözümlerine Ödül
Yeşil Banyo Çözümlerine Ödül

Yeşil Banyo Çözümlerine Ödül

MİMARİ   24.02.2014

20 ve 21 Şubat’ta gerçekleştirilen Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi'nde Türkiye’deki sürdürülebilir projeler, sektörün farklı aktörlerince paylaşıldı. Yerli ve yabancı konuşmacıların katıldığı paneller sürdürülebilirlik yaklaşımının yaygınlaştırılması için sektörel olarak atılabilecek adımlara odaklandı.

Etkinlik kapsamındaki “Sürdürülebilirlik Teşvik Ödülleri” Türkiye’de yeşil bina uygulamalarının artması için emek veren firmaların görünürlük kazanması ve bu yolla diğer aktörlerin de cesaretlendirilmesi adına veriliyor. VitrA ve Artema markalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Yeşil Banyo Çözümleri referans kataloğuyla bu yılki “Sürdürülebilirlik Teşvik Ödülleri”ne layık görüldü.

Yeşil Banyo Çözümleri kataloğunda, VitrA ve Artema’nın ürünleri, çevresel etkilerine göre, yeşil bina sertifikasyon programları LEED, BREEAM, DGNB bağlamında inceleniyor. Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nin yapılarda suyun en çok kullanıldığı banyolara yönelik çözümleri, sürdürülebilir bina tasarlamak isteyen mimar ve mühendisler için rehber niteliği taşıyor.

#mimari #architecture #sürdürülebilirlik #YeşilBinalarZirvesi #YeşilBinalar #ödül #vitra #artema #ezcacıbaşı


Sayfanın Başına Dön