MASS DESIGN GROUP
MASS DESIGN GROUP

MASS DESIGN GROUP

RIBA + VitrA   11.02.2019

VitrA ve İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü iş birliğiyle İngiltere'de düzenlenen RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri, 2019 yılında mimarlık dünyasının önemli isimlerini ağırlamaya devam ediyor. 2018 yılında Kazuyo Sejima, Sir David Adjaye, Lesley Lokko, Assemble, Kate Macintosh ve Mary Duggan'ın katıldığı etkinlik dizisinin 2019 yılındaki ilk konuğu ise Mass Design Group oluyor. 

 

Michael Murphy ve Alan Ricks tarafından kurulan Mass Design Group, kar amacı gütmeyen bir tasarım stüdyosu. Ekip, 2008 yılında Ruanda'da tasarladığı Butaro District Hospital projesinden bu yana, Afrika ve Amerika'da çok sayıda projeye imza attı. Alabama'nın başkenti Montgomery'de tasarladıkları National Memorial for Peace and Justice, 2018 yılında tamamlanan projeleri arasında.

 

Mass Design Group'un yakın zamanda tamamlanan projelerini gündeme taşıyacağı RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri'ni bu akşam Türkiye saatiyle 22:00'de buradan canlı izleyebilirsiniz! 

#VitrA #RIBA #İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü #Mass Design Group #Michael Murphy #Alan Ricks #RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri


Sayfanın Başına Dön