CLOCK
CLOCK
CLOCK
CLOCK
CLOCK
CLOCK
CLOCK
CLOCK
CLOCK
CLOCK

CLOCK

TASARIM   11.05.2020

Clock, İzmir merkezli Yeg Design Studio tarafından tasarlanan bir yemek ve çalışma istasyonu. Yeni dünya düzeninin sınırlarının çizilmeye çalışıldığı bugünlerde, gündelik alışkanlıkların değişmeye başladığı noktada farklı ihtiyaçlara bir arada ve aynı anda cevap veren bir tasarım.

"Yeme ve çalışma alışkanlıklarına, işlevsellik ve teknolojiyle cevap veren Clock, tüm enerjisini öncelikle gıdasal atıkların dönüşümünden elde ediyor, gerektiğinde elektrik enerjisiyle çalışıyor".

Fonksiyonel ve estetik tasarıma sahip Clock, sürdürülebilir enerjiyi destekliyor. Çalışma bölümü, ihtiyaç duyulmadığı zaman kapatılabiliyor. Kapalı haldeyken de, tablalar arasında 6 cm yüksekliğe kadar depolama alanı olarak kullanılabiliyor.

"Merkezdeki panel kapalı durumdayken yalnızca güç simgesi ve enerji seviyesi görünüyor. Güç simgesine basıldığında panel görünür hale geliyor. Isıtma ve soğutma alanlarıysa dokunma kontrollü. Aynı zamanda kullanıcısına, Clock uygulaması üzerinden enerji üretim bilgisi ve panel hakkındaki istatistikler sunuyor".

#Yeg Design Studio #Clock #sürdürülebilirlik


Sayfanın Başına Dön