DESIGN MIAMI'DE YENİ DÖNEM
DESIGN MIAMI'DE YENİ DÖNEM

DESIGN MIAMI'DE YENİ DÖNEM

TASARIM   8.02.2022

Design Miami, Maria Cristina Didero'nun 2022 yılı için Basel ve Miami edisyonlarına liderlik eden fuarın küratöryel direktörü olarak görev yapacağını duyurdu. Fuar tarafından yapılan açıklamada ayrıca Ekim 2022 için bir Paris açılış baskısının gerçekleştirileceği haberi de yer aldı.

Didero, yeni rolünde, fuarın Basel, Miami ve Paris basımlarının küratöryel yönünü belirleyecek, fuarlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Grela Orihuela ve tüm ekiple birlikte çalışarak her üçü de kapsayıcı bir tema geliştirmenin yanı sıra her iki fuarın çevrimiçi programlarını hazırlayacak. Maria Cristina Didero ile projelerine ve tasarım dünyasındaki yerine dair röportajımızı buradan okuyabilirsiniz.

Art Basel'in Grand Palais baskısı ile aynı zamana denk getirilmesi planlanan Design Mimai Paris Fuarı'nın tarihleri önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Fuarın CEO'su Jennifer Roberts Paris baskısı haberi şöyle açıkladı: "Bu Ekim 2022'de Paris'te bir etkinlik sunma kararı, Design Miami'nin evrimindeki bir sonraki doğal adımdır" dedi. "Geçmişte geleceğe tutunan bu şehir, Design Miami'nin en iyi tarihi ve çağdaş koleksiyon tasarımını sergileme taahhüdünü gerçekten tamamlıyor."

#MariaCristinaDidero #DesignMiami


Sayfanın Başına Dön