ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe
ICE Shoe

ICE Shoe

TASARIM   21.09.2015

United Nude, mimar ve tasarımcılarla işbirliği içinde geliştirdiği ve bu sene lanse ettiği 3D Printed koleksiyonuna yeni bir dokunuş getirdi.

Marka, Vogue Fashion Night Out kapsamında, Tayvan’daki United Nude pop-up mağazasındaki açılışında, yeni tasarımı ICE Shoe'nun lansmanını gerçekleştirecek.

Fonksiyonu devre dışı bırakan ve ayakkabı tasarımını tamamen heykelsi bir objeye dönüştüren 3D Printed koleksiyonundan sonra, ICE Shoe da 21 cm topuk yüksekliği ile aynı dilde konuşuyor.

ICE Shoe, bir kalıp buzdan basitçe bir ayakkabı şekillendirebilme fikri üzerine geliştirilmiş. United Nude’un Kreatif Direktörü Rem D Koolhaas: "Artık üç boyutlu yazıcı teknolojisiyle daha az maliyet, zaman ve iş gücü ile yeni formlar elde edebiliyoruz. Yeni ve benzeri olmayan bir ayakkabı tasarlamak daha önce bu kadar kolay değildi,” diyerek artık hızlı prototipleme sürecinin markalara katkısının da itirafını yapmış oluyor.

 ICE Shoe, 28 Eylül’den itibaren Tayvan'da bulunan Shin Kong Mitsukoshi Alışveriş Merkezi’ndeki United Nude pop-up mağazasında sergileniyor olacak.

#tasarım #moda #United Nude #3D print #ICE Shoe


Sayfanın Başına Dön