iF DESIGN AWARD 2021
iF DESIGN AWARD 2021
iF DESIGN AWARD 2021
iF DESIGN AWARD 2021
iF DESIGN AWARD 2021
iF DESIGN AWARD 2021
iF DESIGN AWARD 2021
iF DESIGN AWARD 2021

iF DESIGN AWARD 2021

TASARIM   26.08.2020

1953 yılından beri dünya çapında olağanüstü tasarımları ödüllendiren iF DESIGN AWARD; girişimciler, tasarımcılar, ajanslar, mimarlar ve iç mimarlar tarafından bir uluslararası bir test olarak kabul görüyor.

2021 başvurularını açan iF DESIGN AWARD bu yıl farklı yeniliklerle daha da zenginleşiyor. iF CEO’su Ralph Wiegman, “UX ve UI iki yeni disiplini başvuru kategorilerimize ekleyerek, dünya çapında giderek artan kullanıcı ve müşteri odaklı tasarım disiplinini karşılamak için piyasanın mevcut taleplerine cevap veriyoruz.” diyerek, dijitalize olan yeni ana disiplinlerin haberini veriyor. Ürün Tasarımı, İletişim Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Mimari, İç Mimari, Profesyonel Konsept Tasarımı, Hizmet Tasarımı ise katılıma açık diğer disiplinler.

Diğer taraftan iF DESIGN AWARD bu yıl, TWO for ONE! teklifiyle COVID-19 nedeniyle sekteye uğrayan yaratıcı endüstrileri destekliyor. Uygulamaya örnek olarak toplam dört başvuru yapıldığında, iki başvuru kayıt bedeli ücretsiz oluyor. Daha fazla başvuruyla kazanma şansınızı da yükseltebiliyorsunuz. iF Türkiye Ofisinden Sinem Kocayaş TWO for ONE! fırsatının Türkiye katılımcılarına yansımasını, “İhracatçı Türk tasarım markalarımızın tanıtım alanları kısıtlandı. Tasarım sektörü 2020 döneminde uluslararası fuarlara ve tasarım haftalarına katılamadılar, yeni ürünlerini lanse edemediler. iF ödülü küresel rekabette olan firmalarımız için prestij ve görünürlük kazandırıyor. Dijital jüri elemeleri ve iki başvurundan birinden kayıt ücreti alınmaması gibi kolaylıklar, Türk tasarımların daha çok global arenada iyi olduğunu göstermesine fırsat olacaktır.” şeklinde değerlendiriyor.

Başvuru için son tarih 30 Ekim. www.ifworlddesignguide.com  adresinden online başvurunuzu yapabilirsiniz.

#tasarım #iF DESIGN AWARD #tasarım ödülleri #Ralph Wiegman #tasarımcı #mimar #UX design #UI design #ürün tasarımı #İletişim Tasarımı #ambalaj tasarımı #Hizmet Tasarımı #İç mimari


Sayfanın Başına Dön