iF DESIGN AWARD 2022 BAŞVURULARI BAŞLADI
iF DESIGN AWARD 2022 BAŞVURULARI BAŞLADI

iF DESIGN AWARD 2022 BAŞVURULARI BAŞLADI

TASARIM   5.08.2021

2021 ödülleri yaklaşık 44 farklı ülkeden, 10.000 ürün ve proje ile tamamlandı. Geçen yıl başvurulardan sadece 1.744 tanesi tasarım ödül kazanmayı hak etti.
 
iF Design Award 2021 Ödülü kazananlar arasında Apple, Samsung ve Google gibi tanınmış şirketlerin yanında Türkiye’den Arçelik, Beko, Grunding, Vestel, Arzum, Vitra, Arman Design, Escape From Sofa, Zivella, Kütahya Porselen, Toyi, Ekin Teknoloji, Yapı Kredi, Akbank, Garanti ve TOGG elektrikli araç gibi kendi alanında yenilikçi ve başarılı markalar yer alıyor.
Ayrıca ödül kazananların arasında, olağanüstü tasarım çözümlerine sahip çok sayıda girişimci, yenilikçi firma ve küçük tasarım stüdyoları bulunuyor.
 
Ödül Kategorileri
Endüstriyel Ürün Tasarımı, Ambalaj, İletişim, Hizmet Tasarımı, Kullanıcı Deneyimi (UX), Kullanıcı Arayüzü (UI), Mimarlık ve İç Mimarlık disiplinlerine ek, endüstrinin tüm dallarını kapsayan konsept projeler için yeni başvuru dönemi başladı. Kendi alanında uzman jüriler tarafından fiziksel ve çevrimiçi olarak değerlendirmeler belirlenen “iyi tasarım” kriterlerine göre yapılıyor.
 
Erken Kayıt Dönemi
Covid-19’un yaratığı zor zamanlarda markaları ve tasarım stüdyolarını desteklemek için İF Design GMBH ‘Her İkinci Başvuru Ücretsiz’ kampanyasını devam ettiriyor. 15 Ekim 2021 tarihine kadar bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Her ikinci başvuru için kayıt ücreti alınmıyor.  Başvurular online olarak www.ifworlddesignguide.com web sitesinden gerçekleşiyor.


Sayfanın Başına Dön