FROM EMPTINESS TO INFINITY
FROM EMPTINESS TO INFINITY
FROM EMPTINESS TO INFINITY
FROM EMPTINESS TO INFINITY

FROM EMPTINESS TO INFINITY

VBenzeri MEKAN   26.11.2020

30 / 11 Pazartesi
20:15 - 21:45

VBenzeri Mekan Film Gösterimleri kapsamında, "Tadao Ando – From Emptiness to Infinity" filmi gösterime giriyor. 30 Kasım Pazartesi, 20:30 – 21:20 saatleri arasında gösterimi yapılacak filmin açılış konuşmasını Oğul Öztunç yapacak.

Program

Tarih: 30 Kasım Pazartesi, Online gösterime kayıt olanlara gösterim saati öncesi izleme adresi ve şifre gönderilecektir.

Saatler:
20:15-20:30 Oğul Öztunç açılış konuşması, VBenzeri Instagram Canlı-Yayın
20:30-21:20 “Tadao Ando – From Emptiness to Infinity” film gösterimi. Online gösterime kayıt olanlara gösterim saati öncesi izleme adresi ve şifre gönderilecektir.
21:30-21:45  Oğul Öztunç ile film hakkında soru-cevap, VBenzeri Instagram Canlı-Yayın. Film izleyip, soru-cevap kısmına katılanlar arasından yapılacak çekilişle 3 adet “Kitle İletişim Aracı Olarak Mimarlık” kitabından hediye edilecektir.

“Tadao Ando – From Emptiness to Infinity” Hakkında
Tadao Ando – From Emptiness to Infinity adlı belgesel, dünyanın en ünlü mimarlarından biri olan Tadao Ando’ya bir övgü niteliği taşıyor.

Ando’nun ödüllü brüt beton tasarımları, Japon geleneği ile çağdaş modernizm arasında muhteşem bir bağlantı oluşturuyor. Film, izleyicileri Ando’nun tasarladığı dünyaca ünlü binalar ile tanıştırıyor ve tasarım sürecine şahit ediyor. Ando, kişisel ilham ve motivasyon kaynaklarını paylaştıkça, izleyiciler çalışmaları hakkında benzersiz bilgilere ulaşıyor.

#vbenzeri #VBENZERİ MEKAN #FROM EMPTINESS TO INFINITY #Tadao Ando


Sayfanın Başına Dön