FONKSİYONEL EK
 FONKSİYONEL EK
 FONKSİYONEL EK
 FONKSİYONEL EK

FONKSİYONEL EK

VitrA'dan Haberler   24.04.2017

“Her şeyden önce, büyük ve ağır eşyalara ihtiyacım yok; aslında birçok şey çok daha ince olabilir. Yıkanmak için çok güzel renkte plastik küçük bir küvet de kullanabilirim. O halde sadece bir banyo şirketi için çalışıyorum diye onu büyük tasarlamamın ne anlamı var? Kalınlığı azaltıp, her şeyi olabildiğince kompakt hale getirmeye çalışıyorum. Eşyalar büyüklükleri nedeniyle yaşam alanımızı işgal etmemeli. Benim için mobilya sadece bir eşya olarak kalmalı ve ben üretim ya da ürün tarafından tüketilmemeliyim; hayatımın merkezinde ben olmalıyım”

 

Yaklaşık 3 yıl önce, VitrA ile yaptığı iş birliğini bu cümleler ile anlatıyor Christophe Pillet. İlk olarak Memoria, Memoria Black, ardından Memoria Elements. Ve Fransız tasarımcı şimdi de, Memoria Elements için tasarladığı yeni banyo mobilyaları ile karşımızda!

 

Banyo deneyimini bir adım öteye taşıyan koleksiyona eklenen yeni tasarımlar, fonksiyonel ek üniteleriyle banyoları yaşayan mekanlara dönüştürüyor. Ve ahşabın sıcaklığını siyahın cazibesiyle birleştirerek kullanıcıları için doğal, estetik ve şık banyolar vadediyor.

#Christophe Pillet #VitrA #Memoria #Memoria Black #Memoria Elements #banyo mobilyası #koleksiyon


Sayfanın Başına Dön