ÖDÜLLÜ STANT
 ÖDÜLLÜ STANT
 ÖDÜLLÜ STANT
 ÖDÜLLÜ STANT
 ÖDÜLLÜ STANT
 ÖDÜLLÜ STANT

ÖDÜLLÜ STANT

VitrA'dan Haberler   8.03.2018

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, VitrA ve Artema'nın en yeni ürünlerini ilk kez UNICERA'da sergiledi. Banyodan karoya, armatürden yıkanma alanlarına zengin bir ürün yelpazesinin sunulduğu stant, bu yıl da konteynerler kullanılarak tasarlandı. Bu noktada sürdürülebilirliğe vurgu yapmak amacıyla geçen yıl da konteynerlerden oluşturulan standın, kısa bir süre önce iF ödülünün sahibi olduğunu da hatırlatalım! 

 

Peki VitrA standında ziyaretçiler hangi koleksiyonlar ile tanıştı?

 

3 yeni banyo koleksiyonu.

 

VitrA, UNICERA'da 3 yeni banyo koleksiyonunu sundu: Valarte, Integra ve Projeta. Biraz detaya inelim! Valarte, klasik tarzın modern ve şık bir yansımasını temsil ederken Integra, geniş ürün gamıyla farklı banyolar için uygun çözümler sunuyor. Projekta ise şık ve keskin hatlarının yanı sıra alışılmışın dışında malzeme kullanımıyla banyolara farklı bir hava kazandırıyor. Bununla birlikte, hijyenik ve konforlu yeni nesil klozet V-care, ince tasarımıyla aynı kategorideki tüm ürünlerden farklılaşan slim klozet kapakları ve kendi kendini temizleme özelliğine sahip AutoClean lavabolar da VitrA'nın Unicera'da sergilediği ürünler arasında yer aldı.

 

Küvetlere renk geldi!

 

VitrA, renk ve malzeme seçeneklerini zenginleştirdiği panellerle küvetleri, banyo mobilyasıyla uyumlu hale getirdi. Öyle ki 7 farklı renk alternatifiyle sunulan termoform doğal ve lake kaplama küvet panelleri sayesinde banyonuzun tarzını tek bir dokunuş ile değiştirmek mümkün. Bu yıl yıkanma alanlarında da pek çok yenilik var.Memoria duş kolonu, karoyla kaplanabilen ön yüzeyi ve gizli bataryalarıyla banyoya tasarım bütünlüğü getiriyor. Zarif görünüşü kadar konforuyla da öne çıkan Seat, entegre oturma alanı sayesinde pratik ve ergonomik bir duş deneyimi sunuyor. Hideaway ise katlanabilen cam paneliyle yıkanma alanlarına yeni bir perspektif kazandırıyor.

 

Tasarım trendlerini karşılayan karolar...

 

VitrA'nın tasarım trendlerini karşılayan porselen karo serileri de ilk kez UNICERA'da sergilendi. Yeni serilerde grej tonları, altıgen ve tuğla ebatları, modüler ölçüler, yeni kaydırmaz ve yumuşak yüzey seçeneği dikkat çekiyor. Fuarda sergilenen en çarpıcı karolar, 4 farklı seriyi bir araya getiren Studio koleksiyonu! Studio-tex, Studio-tab, Studio-mix ve Studio-plate serilerinden oluşan koleksiyon, modanın yeni ve iddialı rengi olarak gösterilen nude tonlarını yüzeylere taşıyor.

 

VitrA bu yıl, Clay-Cement, Newcon ve Ash&Burn olarak adlandırdığı 3 yeni beton görünümlü karo serisi tasarladı. En yeni karo serilerden Bricx, loft havasını evin içine taşıyan çizgisiyle, modern tasarım trendlerinin yeni gündemini yansıtıyor. Urban Blue, tasarım dünyasının yükselen trendi "blue stone"doğal taşının çarpıcı güzelliğini, antrasit ve gri tonlarıyla yeniden yorumluyor. Taş dokulu Slatemix serisi, zamana karşı koyan mekanlar tasarlıyor. Aspenwood, Colorado'daki dağların renk zenginliğini, ahşabın doğal dokusuyla bir araya getirirken City Rug, altıgen formu ve 2 farklı renk paletiyle sınırsız kombinasyonlara olanak tanıyor. Siyah ve beyazın zıtlıklardan beslenen mermer görünümlü Marmori serisi ise klasiğin modası geçmeyecek sadeliğini mekanlara taşıyor.

#VitrA #Artema #Unicera Fuarı #Unicera 2018 #banyo #seramik #tasarım


Sayfanın Başına Dön