ANTALYA'NIN HAYALİ
ANTALYA'NIN HAYALİ

ANTALYA'NIN HAYALİ

VitrA'dan Haberler   8.11.2016

VitrA'nın özgün, şeffaf ve katılımcı tartışma dizisi "VitrA ile Kentin Hayalleri"; İzmir, Adana, Ankara ve Kayseri'den sonra Antalya'ya konuk oluyor. "Kent İçi Kıyılarıyla Turizm Canlılığını Kente Taşımak" başlığı altında Antalya'nın hayalinin konuşulacağı etkinlik, 24 Kasım Perşembe günü saat 18:00'de Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Yekta Kopan moderatörlüğündeki etkinliğin konuşmacıları ise Osman Aydın, Cem Seymen ve Ertuğ Uçar.

 

Panelde, Antalya'nın dünya çapında bir marka kent olma yaftasını üzerinden sıradanlaşmadan atarak, Akdeniz'de güçlü bir turizm kenti olup olamayacağı tartışılacak.

 

VitrA ile Kentin Hayalleri

 

VitrA'nın tartışma dizisi "VitrA ile Kentin Hayalleri", Türkiye'deki farklı kentlerin ihtiyaç, beklenti ve hayallerine odaklanıyor. Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen konferanslarda, konuşmacı ve katılımcılar ile "Kentin Hayalleri" keşfediliyor. Kentte mimarlık pratiğini sürdüren ve kent üzerine yaratıcı düşünen mimarların yanı sıra mimarlık dışı isimler de bu dinamik tartışmalara katılıyor. Müge Cengizkan'ın koordinatörlüğünde yürütülen program, Cemal Emden'in her kent için çektiği fotoğrafları odağına alarak ilerliyor. 7 Nisan'da İzmir'le başlayan tartışma dizisi bu zamana kadar İzmir, Adana, Ankara ve Kayseri'ye konuk oldu.

 

#VitrA #Kentin Hayalleri #Antalya #tartışma dizisi #Yekta Kopan #Osman Aydın #Cem Seymen #Ertuğ Uçar


Sayfanın Başına Dön