SAĞLIKLI BANYOLAR
SAĞLIKLI BANYOLAR

SAĞLIKLI BANYOLAR

VitrA'dan Haberler   30.03.2020

Sağlıklı yaşam için hijyen üzerine üzerine sıklıkla konuştuğumuz günlerden geçiyoruz. Bu noktada pek tabii öne çıkan mekanlarsa banyolar oluyor. Günümüz insanının yaşam tarzıysa çerçeveyi biraz daha geniş tutmayı, farklı faktörleri sürece katmayı gerektiriyor; yani tasarım, estetik, konfor, inovasyon, sürdürülebilirlik ve daha fazlası.

O zaman VitrA'nın sıklıkla kullandığımız banyo mekanlarını bu açıdan ele alan, aynı zamanda hem hijyen ve sağlık hem de akıllı tasarıma vurgu yapan ürünlerini incelemeye ne dersiniz

Seramik Sağlık Gereçleri 

VitrA Hygiene
Size öncelikle, banyonuzdaki tüm VitrA marka seramik sağlık gereçlerine uygulanmakta olan özel bir sırlama teknolojisinden bahsetmek istiyoruz. VitrA Hygiene, temizlik için minimum zaman harcayarak en az kimyasal kullanımıyla, bakterilerle en etkin mücadeleyi sağlıyor. İyon katkılı bu sır teknolojisi, pişirilme süreci öncesinde seramik ürünlerin hem iç hem de dış yüzeylerini tamamen kaplayacak şekilde uygulanıyor ve ürünler bu sırla beraber pişiriliyor. Özel sırla kaplanıp pişirildikleri için de VitrA Hygiene'in etkinliği ürünlerin kullanım ömürleri boyunca devam ediyor. 24 saat içerisinde maksimum etki alanına ulaşarak yüzeydeki mikroorganizmaların %99,9'unu yok ettiği Akdeniz Üniversitesi tarafından test edilip onaylanan VitrA Hygiene'i keşfedin!

VitrA Clean
Kullanıcısına kolay temizlik imkanı sunan kaplama teknolojisi VitrA Clean, VitrA markalı seramik sağlık gereçlerine uygulanıyor. Detay verecek olursak, özel bir kaplama yöntemiyle yüzey geriliminin artıran, böylece suyun yüzey üzerinde cıva gibi hareket ederek kirin kolaylıkla yüzeyden ayrılmasını sağlayan bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. VitrA inovasyon ekibi tarafından geliştirilen ve yüzeylerde kir tutmayarak bakteri oluşumunu engelleyen VitrA Clean'le tanışın!

Klozet 

VitrA Rim-ex
Kendini, 'kirlere yer bırakmayan kanalsız klozet' olarak tanımlayan VitrA Rim-ex, tasarımı itibariyle klozetlerde sağlığa zararlı bakterileri ve organizmaları saklayan kanal ve delikler bulundurmuyor. Patentli teknolojisiyle her rezervuar çekilmesinde klozette su değmemiş nokta kalmıyor. Bu sayede standart klozetlere oranla %95 daha az kir tutuyor. Kullanıcılarına daha kolay bir temizlik sunması da cabası.

V-Care Akıllı Klozet
VitrA'nın konforlu bir kişisel temizlik sunan akıllı klozeti V-Care, NOA tasarım ekibinin imzasını taşıyan bir ürün. Kanalsız Rim-ex teknolojisine sahip tasarımı, banyosunda hijyen arayan kullanıcıların vazgeçilmezi olarak tanımlamak mümkün. Otomatik kapak açma-kapama, ayarlanabilir su ve kapak sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme gibi özellikleriyle kullanıcılarına konfor sunuyor. Üstelik sunduğu tüm özelliklerin, bir kumanda aracılığıyla kişiselleştirilmesine de olanak tanıyor.

VitrA Fresh
VitrA Fresh, klozetlerinizin her daim temiz kalmasını sağlayan bir sıvı deterjan haznesi. Sifonu her çektiğinizde, yıkama suyuyla birlikte içerdiği temizlik malzemesinin bir miktarını klozet hazne içerisine gönderen bir tasarım. Üstelik her kullanım sonrası hijyenik ve ferah bir banyoya sahip olmanızın yanı sıra VitrA klozetlerin estetik tasarımıyla tamamen uyumlu bir özelliğe sahip.

Gizli Montaj
VitrA, asma klozetler için sunduğu gizli montaj özelliğiyle kirlere saklanacak alan bırakmıyor. Böylece klozetin tüm yüzeyi kolayca temizlenirken, her daim zaman hijyenik kalıyor.

Kolay Sök-Tak Kapak
VitrA tasarım ekibi ve VitrA mühendisleri tarafından geliştirilen Kolay Sök-Tak Kapak, kir ve bakterilerin gizlenebileceği, ulaşması ve temizlemesi zor detayları ortadan kaldırmayı hedefliyor. İhtiyaç duyulduğu an pratik bir şekilde sökülüp temizleniyor, ardından yine kolayca yerine takılabiliyor. Kısacası Kolay Sök-Tak Kapak, bu özelliğiyle bulaşıcı hastalık riskini azaltıyor, her daim hijyenik ve sağlıklı banyolar vadediyor.

Toplu alanlarda el değmeden temizlik 

AutoClean Lavabo
Yalın tasarımıyla öne çıkan AutoClean lavabo, altında yer alan 1 litrelik hazne sayesinde kullanıcının isteğine bağlı olarak kendi kendini temizliyor. Üstelik hazneye deterjan eklemek size kalmış. Bu noktada kontrol panelinin manuel ya da sensör olmak üzere iki tip olduğunu belirtelim. Kısacası AutoClean, günlük hayatın koşuşturması içinde estetik ve konforlu kullanıcı deneyimi vadediyor.

Fotoselli Armatür
VitrA'nın hijyenin önem kazandığı, yoğun ve sirkülasyona açık alanlar için geliştirdiği fotoselli armatür serileri, pratik bir o kadar hijyenik kullanım sunuyor. Dünyanın en iyi sensör üreticisiyle iş birliğinde geliştirilen tasarım, üretim aşamasında pek çok testten geçiyor.

#VitrA #VitrA Hygiene #VitrA Clean #VitrA Rim-ex #Rim-ex #VitrA V-Care #V-Care #V-Care Akıllı Klozet #VitrA Fresh #Gizli Montaj #AutoClean Lavabo #AutoClean #Fotoselli Armatür #Covid-19


Sayfanın Başına Dön