BANYONUN RENGİ DEĞİŞTİ
BANYONUN RENGİ DEĞİŞTİ

BANYONUN RENGİ DEĞİŞTİ

VitrA'dan Haberler   3.01.2022

VitrA’nın tasarımcı Terri Pecora işbirliğiyle geliştirdiği banyo koleksiyonu Plural, mat tonlardaki kil beji, yosun yeşili ve terra rosa renk alternatifleriyle zenginleştirildi. Geleneksel banyo düzenini yeniden yorumlayan VitrA Plural, alternatif renk paletiyle de banyo mekanını dönüştürüyor.

50’lerin ikonik görüntülerinden esinlenen klasik bir atmosfer sunan VitrA Plural’da, genellikle banyoda görülmeyen nötr bir renk paleti ve ahşap bitişlere sahip ürünler kullanılıyor. Böylece evin sıcaklığı ve evde olmanın yarattığı iyi duygular banyoya taşınıyor. Banyodaki beyaz hakimiyeti, yerini kil beji, vizon ve siyah gibi renklerle bırakıyor. Mat tonlardaki renk paleti artık bej, yosun ve terra rosa ile çeşitlendiriliyor. Birbirleriyle uyumlu renkler, koleksiyonun zarif seramiklerinde buluşuyor.

Good Design, The Designer Award ve Wallpaper’dan ödül alan VitrA Plural, Amerikan cevizi tezgahlarla ahşabın sıcaklık ve zarafetini banyolara taşıyor. Estetik görünümü tamamlayan metal ayaklar, ahşabın yanı sıra farklı renklerdeki seramik tezgahlarla da kombinlenebiliyor. Koleksiyon, yenilikçi sifon çözümleriyle, lavaboları duvara dayalı olmaktan kurtarıyor, banyonun herhangi bir yerine, istenen açıyla yerleştirilmesine olanak tanıyor. Koleksiyonun farklı derinlikteki çanak, monoblok ve etajerli lavabo kombinleri, banyoda etkileşimi artırıyor. Koleksiyondaki aynalar ise hareket edebilir yapısıyla esnekliği ve paylaşımı destekliyor.

#VitrA #TerriPecora


Sayfanın Başına Dön