ÇEVRİMİÇİ VİTRA
ÇEVRİMİÇİ VİTRA
ÇEVRİMİÇİ VİTRA
ÇEVRİMİÇİ VİTRA

ÇEVRİMİÇİ VİTRA

VitrA'dan Haberler   26.08.2020

VitrA, tasarımlarını her an her yerde ulaşılabilir kılmak adına iki yeni çevrimiçi uygulamayı kullanıma açacak: 360 sanal tur ve V-Design.

Kullanıcı deneyimini zenginleştirmek üzere kurgulanan V-Design uygulaması, yalnızca internete bağlanabilmeniz halinde, istediğiniz cihazdan banyo tasarlamanıza imkan veriyor. V-Design ile küçük, orta ve büyük olmak üzere, üç farklı büyüklükteki beş farklı banyo mekanı üzerinde çalışılabiliyor. Karo alanları bölünebilir olarak sunuluyor; kullanıcılar bordür ekleyebiliyor ya da bazı alanlara farklı renk ve desenlerde karo döşeyebiliyorlar. Tasarımda kullanılan klozet, lavabo, mobilya gibi ürünlerin üzerine tıklayarak değiştirebiliyorsunuz; ayrıca seçtiğiniz ürünler koleksiyon, renk ve fiyata göre filtrelenebiliyor da.

VitrA’nın kullanıcılarına sunduğu bir diğer çevrimiçi uygulamaysa 360 sanal tur. İpucunu adından da alabileceğiniz üzere, VitrA'nın mağazalarının 360 sanal turla ziyaret edilebilecek, en yeni ürünler istenilen her yerden keşfedilebileceksiniz. Buraya tıklamanız kafi.

 

#vitra #360 sanal tur #v-design


Sayfanın Başına Dön