DAHA RENKLİ BANYOLAR
DAHA RENKLİ BANYOLAR
DAHA RENKLİ BANYOLAR
DAHA RENKLİ BANYOLAR
DAHA RENKLİ BANYOLAR
DAHA RENKLİ BANYOLAR
DAHA RENKLİ BANYOLAR
DAHA RENKLİ BANYOLAR

DAHA RENKLİ BANYOLAR

VitrA'dan Haberler   25.10.2020

VitrA, banyoların beyazla olan ilişkisini yeniden sorgulayarak, güvenli tasarım algısıyla bugüne kadar banyoların hakim rengi olarak öne çıkan beyaza yeni alternatifler sunuyor. 

Geliştirdiği yenilikçi karo sistemleriyle banyoları renklendirmeye davet eden VitrA Tasarım Ekibi, yenilikçi karo sistemleri geliştiriyor. Farklı doku ve renklerin birlikte güvenle kullanılabildiği yeni tasarım yaklaşımıyla, zamana meydan okuyan banyolar tasarlanabiliyor. 

Banyoda ‘mode’ dönemi
Renk kombinasyon sistemi mode, özenle seçilmiş renk paletiyle banyoda beyazın egemenliğine son veriyor. Geometrik desenler sistemi retromix ise geleneksel karo desenlerini ikonik ve çarpıcı renklerle bir arada kullanıyor.

Her ruh haline uygun banyolar...
VitrA’nın dört renk paleti üstüne kurduğu mode karo sistemi, kullanıcısının tarzını yansıtan banyo mekanları yaratıyor. İlk renk paletinde yer alan yosun grisi ile lava kırmızısı, ferah ve enerjik banyolar yaratıyor. Kil beji, zümrüt yeşili ile buluşarak huzur ve güvenin adresi oluyor. Terra rosa ve safir mavisi karolar bir araya geldiğinde duyguları harekete geçiriyor. Doğal taşın grisi, amber sarısı ile tamamlandığında ise sıcak mekanlar doğuyor. Kombinasyonları zenginleştirmek için sistem, renk ve ton çeşitliliği sunan mode, VitrA’nın diğer karolarıyla da uyum sağlıyor.

Banyolar hep yeni
VitrA, geleneksel karo desenlerini yeniden yorumladığı retromix karo sistemiyle, modern mekanlar tasarlanmasına olanak tanıyor. Farklı coğrafyaların zaman içinde evrenselleşmiş geleneksel desenleri içinden geometrik formlara odaklanıyor. Geçmişin izi, aynı zamanda el yapımı hissi veren etnik renklerdeki duvar karolarına yansıtılıyor. Mekan tasarımıyla ilgili değişen beklentilere cevap verecek bir sistem olarak geliştirilen retromix, kendi içindeki renk ve desen kombinasyonlarının yanı sıra, VitrA’nın diğer koleksiyonlarıyla yakaladığı uyumla fark yaratıyor.

#VitrA #karo #VitrA Tasarım Ekibi #mode #mode dönemi #banyo #hijyen #retromix


Sayfanın Başına Dön