GLOBAL BAYKUŞ ÖDÜLÜ
GLOBAL BAYKUŞ ÖDÜLÜ

GLOBAL BAYKUŞ ÖDÜLÜ

VitrA'dan Haberler   21.10.2020

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu. Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Almanya’da hayata geçirdiği ‘Taharet Musluğunun Almanya Günlüğü’ başlıklı araştırma ve iletişim projesiyle, Baykuş Ödülleri kapsamında 'Global Baykuş’ kategorisinde altın ödül almaya hak kazandı. Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından en başarılı araştırma projelerine verilen Baykuş Ödülleri, bu yıl sekizinci kez dağıtıldı.

Baykuş Ödülleri kapsamında geçtiğimiz yıl Usta Baykuş kategorisinde bronz ödül alan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, bu yıl da Altın Global Baykuş Ödülü’nün sahibi oldu.
 
EYAP’a Altın Global Baykuş Ödülü’nü getiren proje, 5 Mayıs - 4 Temmuz 2020 tarihleri arasında iki faz halinde hayata geçirildi. Tesisattaki temiz suyu kirlenmeye karşı koruma ve geri akıştan kaynaklı kirlenmeyi engelleme konusunda Avrupa’da uygulanan EN 1717 standardını en yoğun takip eden Almanya’da, taharet sistemli akıllı klozetler için araştırma yapıldı ve sonuçları doğrultusunda iletişim kampanyası kurgulandı. Böylece EYAP’ın yurt dışındaki en büyük pazarı olan Almanya’da, taharet musluğu entegre edilen klozetlerin online satışları önceki yılın aynı dönemine göre %234 arttı. Geleneksel kanallardaki satışlarsa %27’lik artış gösterdi.

#VitrA #Global Baykuş Ödülü #Eczacıbaşı Yapı Gereçleri #Global Baykuş #Ödül #Banyo #Temizlik #Araştırma projesi #Almanya #Türkiye Araştırmacılar Derneği #TÜAD #EYAP


Sayfanın Başına Dön