UNICERA İSTANBUL
UNICERA İSTANBUL

UNICERA İSTANBUL

VitrA'dan Haberler   7.11.2021

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri, VitrA ve Artema markalarının en yeni ürünlerini, her yıl olduğu gibi ilk kez UNICERA İstanbul | Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nda sergiledi. 2-6 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Yeşilköy’deki CNR Expo | İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda, seramik sağlık gereçlerinden armatür, banyo mobilyası ve karolara, zengin bir ürün yelpazesi sunuldu. Kapsamlı Root koleksiyonunun dikkat çektiği fuarda, yeni gömme rezervuarlar da ilk kez tanıtıldı. VitrA’nın yüzeylerdeki en son trendleri yansıtan karo koleksiyonları MarmoMix, CementMix, Urban Travertino, Atelier 01, Boscostone ve Marmostone da UNICERA İstanbul’da görüldü.

Banyoya dair her şey

Yeni Root koleksiyonu, hayal edilen banyo tasarımlarının kolaylıkla yapılabilmesi için sistem yaklaşımıyla geliştirildi. Banyoya dair tüm detaylar du¨şu¨nu¨lerek tasarlanan koleksiyon, dar veya geniş tu¨m banyo alanlarına uyum sağlayabilen ölçu¨ ve model çeşitliliği sunuyor. Farklı doku, renk ve kulp seçenekleri sayesinde kişiselleştirilmiş, kendine özgu¨ tarzı olan banyolar tasarlanmasını kolaylaştıran Root, kişiselleştirilmiş banyo deneyimi için u¨ç farklı tasarım alternatifiyle sunuluyor. Root Flat, yalın ve sade hatlarıyla minimal tarzı benimseyenler için gu¨çlu¨ bir alternatif sunuyor. Root Groove, kapaklardaki fuga detayı ve mat renk seçenekleriyle daha modern banyolar tasarlanmasını sağlıyor. Root Classic ise geleneksel tasarım çizgisinden vazgeçmek istemeyenlere hitap ediyor.

Banyo tasarımını tamamlayan armatürler

VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Root armatür koleksiyonu, form, renk ve boyut çeşitliliğiyle, hayal edilen banyo tasarımlarının önemli bir tamamlayıcısı oluyor. Krom, altın, bakır veya fırçalı nikel renk seçenekleriyle sunulan lavabo ve banyo bataryaları, koleksiyondaki seramik sağlık gereçleri ve mobilyalarla kusursuz uyum sağlıyor. Yalın tasarım çizgisini yuvarlak hatlarla ortaya koyan Root Round ve köşeli formları tercih edenlere hitap eden Root Square armatu¨rler, özel renk alternatifleriyle de ayrışıyor. Koleksiyonun özel kaplama teknolojileriyle renklendirilen parçaları, uzun yıllar boyunca ilk gu¨nku¨ rengini koruyor. Artema’nın Root armatürleri, su kaybını önleyen özel kartuşuyla hem sürdürülebilir geleceğe hem de aile bütçesine katkıda bulunuyor.

Yüzeylerde renklerin uyumu

VitrA’nın yüzeylerle ilgili yenilikleri, birbirleriyle uyumlu renk gruplarında farklı ve sayısız kombinasyon yaratma özelliğini de içinde barındırıyor. C¸agˆdas¸ mekanlar ic¸in klasik mermerlerden ilham alan Iconic Awards 2021 sahibi MarmoMix, mimarinin gu¨c¸lu¨ yapı tas¸larından mermerin görünümünü yüzeylere taşıyarak, farklı do¨s¸eme alternatifleri sunuyor. Good Design ödüllü CementMix ise modern s¸ehir mimarisinin temel unsurlarından betondan esinlenen sistemsel bir yaklas¸ım getiriyor. Farklı malzeme ve formatların sofistike karması ColorCode sistemindeki Urban Travertino karo koleksiyonu, traverteni porselenin gu¨cu¨ ve dayanıklılığıyla yüzeylere taşıyor.

Doğadan ilham alan karo koleksiyonları

VitrA, mimaride kullanılan dogˆal tas¸, mermer, ahs¸ap, beton ve seramik dokularından olus¸an PRO Nature karo ku¨tu¨phanesini yenilikleriyle zenginles¸tirdi. Sergilenen koleksiyonlar arasında, dogˆal tas¸ ve mermerin izlerini yu¨zeylerde buluşturan Marmostone ve Boscostone dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce Red Dot ödülü alan, VitrA’nın en yeni karo serilerinden Atelier 01 ise 20. yu¨zyılda tasarım ve mimariye yön veren Bauhaus akımından ilham alan geometrik formlarıyla, her seferinde özgün bir tasarım yapılmasına olanak tanıyor. VitrA’nın CementMix, MarmoMix ve Atelier 01 karoları, çevre dostu Ecolabel ve GREENGUARD sertifikalarıyla dikkat çekiyor.

Banyoda estetik ve pratik bir çözüm: Gömme rezervuar

VitrA, pazar lideri olduğu gömme rezervuar kategorisinde yenileniyor. Yeni gömme rezervuarlar, tasarım farklılıklarının yanı sıra, zaman ve bütçeden tasarruf olanağı getiren montaj kolaylığıyla da dikkat çekiyor. 10 yılık garanti süresinin yanı sıra, 30 yıl yedek parça sağlama garantisiyle sunulan VitrA gömme rezervuarlar; hızlı, kolay ve hatasız montaj özellikleriyle zaman ve bütçeden tasarruf ettiriyor. Ayrıca kullanıcıların banyolarını geleceğe hazırlamak için kırım yapmadan kolaylıkla elektrikli ürünlere geçiş yapmasına imkan tanıyor.

#Unicera #vitra #CNR Expo


Sayfanın Başına Dön