V DESIGN İLE DEĞİŞİME KUCAK AÇIN
V DESIGN İLE DEĞİŞİME KUCAK AÇIN

V DESIGN İLE DEĞİŞİME KUCAK AÇIN

VitrA'dan Haberler   24.12.2020

Yaşam alanlarımızın önemli parçalarından biri olan banyolar, aslında ev sahiplerinin zevkini en iyi yansıtan mekanlar. İç mekan dizaynlarının kalitesi, yaratıcılığı ve zarafeti söz konusu olduğu zaman küçük detaylar büyük önem taşır. Ev içinde fazla zaman geçirilen mekanlardan bir tanesi olan banyonun zevkinizi yansıtmasını, her girdiğinizde stresinizi geride bırakarak sizi keyifli ve huzurlu bir ruh haline büründüren bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız minimalist dokunuşlarla yapacağınız değişiklikler büyük farklar yaratacaktır.

Mekanın yüz ölçümüne göre uygun bir şekilde seçilen banyo mobilyaları havlu, sabun ve pamuk gibi banyoda bulundurulması gereken malzemeler için bir depolama çözümü olurken, üzerine konulacak taze çiçekler ya da dekoratif kokulu mumlar ile banyo yenilemek için de vesile haline gelir. Modern çizgilere sahip lavabo dolapları, sehpalar ve farklı depolama çözümleri banyoları rahatlatıcı ve sakinleştirici mekanlara dönüştürürler.

VitrA koleksiyonlarındaki minimal tasarımlara sahip mobilyalar sadece yalın çizgileri ve göze hitap eden renkleriyle banyo yenilemek için harika bir adım olmakla kalmaz, aynı zamanda işlevsellikleriyle kullanıcılarının hayatlarına kolaylık katar. 

VitrA V-Design ile arzuladığınız VitrA koleksiyonunu kullanarak banyonuzu dijital olarak tasarlayabilirsiniz. VitrA koleksiyonlardan tarzınıza en uygun ürünlerle seçerek banyonuzu yeniden tasarlamak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 Sayfanın Başına Dön