VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019
VitrA 2019

VitrA 2019

VitrA'dan Haberler   15.02.2019

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, VitrA ve Artema markalarının en yeni koleksiyonlarını ilk kez, 5-9 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen UNICERA Fuarı'ndaki standında sergiledi! Sürdürülebilirliğe vurgu yapmak amacıyla konteynerlar kullanılarak tasarlanan stant, banyo gereçlerinden karo koleksiyonlarına, armatürlerden yıkanma alanlarına uzanan geniş yelpazede 2019 koleksiyonlarına ev sahipliği yaptı.

 

Peki VitrA standında neler gördük?

 

Terri Pecora’dan PLURAL, Claudio Bellini EQUAL

  

Bu yılın en dikkat çekici yenilikleri, çalışmalarını Milano'da sürdüren iki önemli uluslararası tarafından geliştirilen yeni banyo koleksiyonları oldu! Terri Pecora imzasını taşıyan Plural ve Claudio Bellini tarafından tasarlanan Equal'dan söz ediyoruz. Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden iF, Good Design ve EDIDA'ya layık görülen Plural, banyoyu bir sosyalleşme alanı olarak yeniden tanımlarken yalın bir tasarıma sahip Equal ise metal, seramik ve ahşap harmonisiyle basit bir düzen içerisinde karakteristik bir banyo mekanı yaratıyor. 

 

Banyolarda sınırları zorlayan tasarımlar!

 

VitrA UNICERA Fuarı'nda, banyoda tasarım bütünlüğü sağlamak üzere dönüşen yeni ürünlerini de sergiledi. Özel bir malzeme olan solid stone ile üretilen V-Stone duş tekneleribunlardan yalnızca biri. Yüzeylerdeki doğal taş görünümünü duşta da sürdüren V-Stone'da metalin yanı sıra solid stone sifon kapağı seçeneği de bulunuyor. Camdan üretilen Vetro kumanda panelleri ise siyah ve beyazın yanına eklenen bej ve vizon alternatifleriyle, banyonun ambiyansıyla uyum sağlayacak renklere bürünüyor. 

 

Zamana meydan okuyan karolar!

 

VitrA'nın, dünya lansmanı Bolonya'daki Cersaie Fuarı'nda yapılan ve Türkiye'de ilk defa UNICERA'da sergilenen en yeni karo koleksiyonları, ColorCode ve Natural Stone temaları altında sunuldu. Banyoda rengi teşvik etmek ve zamana meydan okuyan banyolar tasarlayabilmek için VitrA Tasarım Ekibi tarafından geliştirilen mode renk kombinasyon sistemi ile geleneksel karo desenlerini yeniden yorumlayarak modern mekanlar yaratan retromix koleksiyonu ilk kez UNICERA'da görüldü.

 

Armatür ve banyo aksesuarlarında VitrA imzası!

 

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, bu yıl sektör profesyonellerinin karşısına bir sürprizle çıkarak VitrA'nın banyo koleksiyonlarıyla uyumlu armatür ve aksesuarlardan oluşan Origin serisini ilk kez UNICERA'da sergiledi. İnce ve yalın tasarımıyla öne çıkan Origin’in lavabo bataryaları, 4 farklı boyut ve renkte üretilirken krom, mat siyah, fırçalı nikel ve bakır renkleri, banyo bataryalarına da taşınıyor. Seriyle uyumlu banyo aksesuarları ise armatürlerin renklerini takip ediyor.

 

Artema'dan hayatı kolaylaştıran fonksiyonel çözümler!

 

Bu yıl Artema; daha ince, yalın ve ikonik bir tasarıma kavuşan Brava serisiyle dikkat çekti. Tüm kullanıcılar için güvenli, konforlu ve tasarruflu bir çözüm sunan termostatik banyo ve duş bataryaları da, bu yılın öne çıkan ürünleri arasında yer aldı. Ek olarak Q-LineFlo SX-Line ve Axe S serilerinin ise kısa, standart ve çanak lavabo bataryalarına ek olarak "large" boy üretilen armatürleri UNICERA'da sergilendi.

#Unicera Fuarı #Unicera 2019 #VitrA #Artema #Plural #Terri Pecora #Equal #Claudio Bellini #V-Stone #Vetro #ColorCode #Natural Stone #mode #retromix #Origin #banyo koleksiyonu #karo serisi


Sayfanın Başına Dön