VitrA İLE GÜVENLİ ADIMLAR
VitrA İLE GÜVENLİ ADIMLAR

VitrA İLE GÜVENLİ ADIMLAR

VitrA'dan Haberler   20.01.2022

Yas¸amı kolaylas¸tıran ço¨zu¨mler üreten VitrA’nın geliştirdiği akıllı teknoloji V-Safe, özel yüzeyi sayesinde gu¨venli yaşam alanlarına kapı aralıyor. V-Safe, bebek ve çocuk odalarından ıslak alanlara, dış mekanlardan endüstriyel ortamlara uzanan bir yelpazede farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

VitrA’nın kaymayan ve kolay temizlenen yu¨zeyler yaratan V-Safe teknolojisi, bebek ve c¸ocuk odalarından banyo ve mutfaklara, yu¨zme havuzu ve SPA’lardan endu¨striyel alanlara pek çok mekanda kullanılabiliyor. V-Safe ile ekstra gu¨venlik, hijyen ve dayanıklılık gerektiren tüm iç ve dış yas¸am alanlarında keyifle ve güvenle adım atılabiliyor.

Bebekler ve c¸ocuklar ic¸in gu¨venli yas¸am alanları oluşturan V-Safe Mini; kaydırmaz, yumus¸ak dokunus¸lu ve hijyenik yu¨zeyler sunuyor. Islak alanlara o¨zel tasarlanan V-Safe Wet, kaydırmazlığının yanı sıra, kolay temizlenmesi ve hijyenik olmasıyla da öne çıkıyor. Dıs¸ mekanlara o¨zel V-Safe Outdoors, yu¨ksek derecede kaydırmazlığın yanı sıra, as¸ınma ve hava kos¸ullarına karşı dayanıklılık özelliğiyle birlikte geliyor. V-Safe Industrial ise endu¨striyel alanlar ic¸in en yu¨ksek seviyede kaydırmazlık özelliğine sahip.

#V-Safe #vitra


Sayfanın Başına Dön