VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!
VitrA UNICERA'DA!

VitrA UNICERA'DA!

VitrA'dan Haberler   10.03.2017

VitrA ve Artema, banyo mobilyasından seramik sağlık gereçlerine, duvar ve porselen seramik koleksiyonundan armatürlere uzanan yeni ürünlerini 8 - 12 Mart tarihleri arasında gerçekleşen UNICERA Fuarı'nda beğeniye sundu. 

 

Peki VitrA standında Unicera ziyaretçilerini neler bekliyor?

 

Banyoda ihtiyaç duyulan her şey

 

VitrA, ailenin tüm üyelerinin banyoda ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri tasarlama yeteneğini, 2 yeni banyo serisiyle ortaya koyuyor. Sento serisi, yalın ve sıcak tasarımı sayesinde İskandinav tarzını banyolara taşıyor. İşlevsel mobilyarı, ferah banyolar yaratan Sento'nun en önemli özelliklerinden. Frame serisi de, tasarımın özgün ve modern duünyasını teknoloji ve fonksiyonellik ile buluşturuyor. Frame, mat - parlak ve siyah - beyaz alternatifleri bulunan ince tasarımlı geometrik lavabolarıyla da dikkat çekiyor. VitrA'nın benzersiz ürün ve döşeme modeliyle tasarladığı yenilikçi Miniworx karo sistemi ise az sayıda ürünle sınırsız bir tasarım çeşitliliği sunuyor.

 

Hayal edilen banyolar

 

Standdaki konteynerlerden 3'ünde hayal edilen banyoları kuran VitrA; Eternity, Memoria Elements ve İstanbul serilerini sergiliyor. Sebastian Conran imzalı Eternity, her banyo ile uyum sağlayan şık ve özgün banyo aksesuarlarından oluşuyor. Ross Lovegrove tarafından tasarlanan ünlü İstanbul serisi, siyah seramikleri ve metal tamamlayıcı parçalarıyla banyoda çarpıcı bir değişim yaratıyor. Christophe Pillet'nin Memoria Elements serisi ise yeni banyo mobilyaları ve ek üniteleriyle banyoyu yaşayan bir mekana dönüştürüyor.

 

Mutfakta suyun yönü değişiyor

 

Artema bu yıl eviye bataryalarıyla öne çıkıyor. Dayanıklı, güvenli ve pratik bataryalar, suyun yönünü değiştirerek mutfakta çalışmayı zevkli ve kolay hale dönüştürüyor.

 

Banyoda inovasyon

 

Her yıl banyoya yenilikçi ürünler kazandıran VitrA, Unicera'daki standının merkezine yerleştirdiği konteyneri inovasyona ayırdı. Bu bölümde kendi kendini temizleyen lavabo, susuz pisuvar, doğa dostu klozet kapağı, kendi enerjisini üreten bataryalar, tasarruf yaptıran klozet gibi hayatı kolaylaştıran ya da kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlayan ürünler sergileniyor.

 

Son yıllarda sıklıkla kullanılan ve sürdürülebilirlik, esnek - hızlı montaj imkanı sunan konteyner strüktürler ise VitrA'nın bu yılki fuar standını oluşturuyor.

#VitrA #Unicera Fuarı #Unicera 2017 #banyo #seramik #tasarım


Sayfanın Başına Dön