YEŞİL BİNALAR VE ÖTESİ
YEŞİL BİNALAR VE ÖTESİ
YEŞİL BİNALAR VE ÖTESİ
YEŞİL BİNALAR VE ÖTESİ
YEŞİL BİNALAR VE ÖTESİ
YEŞİL BİNALAR VE ÖTESİ

YEŞİL BİNALAR VE ÖTESİ

MİMARİ   15.10.2017

Mimarlık ve yapı sektörünün profesyonelleri, tüm dünyada Şehircilik Günü olarak kutlanan 8 Kasım'da, sürdürülebilir mimari ve kentsel tasarımı konuşmak üzere "3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı"nda bir araya geliyor. "Future & Cities - Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği" temasıyla gerçekleştirilecek konferansın bu yılki konukları ise yapıların ve kentlerin sürdürülebilirliği konularını, projeleri ve global deneyimleri üzerinden ele alacak olan iki ünlü İngiliz Mimar Bob Allies ve Peter Barber.

 

Hızlı nüfus artışı nedeniyle daha fazla insanı barındırabilmek için genişleyen kentlerde refahın adil bir şekilde dağılması ve sosyal adalet gün geçtikçe daha da önem kazanıyor. Şehirlerimiz bir yandan günümüz sorunlarına çözüm ararken bir yandan da geleceği şekillendirmeye çalışıyor. Bu nedenle, bu yılki 3. ayağında "Future & Cities - Geleceğin Kentleri, Kentleri Geleceği" temasını ele alan ve kentlerin sürdürülebilirliğine dikkat çekmek amacıyla Dünya Şehircilik Günü'nde gerçekleştirilecek olan "Yeşil Rapido - 3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı", bir kez daha sürdürülebilirlik ve daha yaşanabilir yapılı çevre kavramlarının vurgulandığı, sonuç odaklı paylaşımlara sahne olacak.

 

Dünya Şehircilik Günü olarak kutlanan 8 Kasım 2017 tarihinde, "Future & Cities - Geleceğin Kentleri, Kentleri Geleceği" temasıyla MSGSÜ Fındıklı Yerleşkesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu'nda gerçekleştirilecek olan "Yeşil Rapido - 3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı"na buradan kayıt formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

#Yeşil Rapido #Yeşil Binalar ve Ötesi #Bob Allies #Peter Barber #sürdürülebilirlik #konferans


Sayfanın Başına Dön