THE IMPORTANCE OF BEING AN ARCHITECT
THE IMPORTANCE OF BEING AN ARCHITECT

THE IMPORTANCE OF BEING AN ARCHITECT

VBenzeri MEKAN   20.11.2021

23 / 11 Salı
20:30 - 22:00

VBenzeri Mekan Film Gösterimleri kapsamında, Giorgio Ferrero'nun yönetmenliğini ve Federico Biasin'in görüntü yönetmenliğini yaptığı, Antonio Citterio Patricia Viel (ACPV)'in mimari vizyonunu anlatan, "The Importance of Being an Architect" belgeseli gösterime giriyor. Filmi, 23 Kasım Salı saat 20:30'dan itibaren izlenebilecek.

Online gösterime kayıt olanlara gösterim saati öncesi izleme adresi ve şifre gönderilecek. Film gösterimine buradan kayıt olabilirsiniz.

The Importance of Being an Architect Hakkında

Yarının toplumunu inşa etmede mimarların sorumluluğunu araştıran, müzikal belgesel olarak tasarlanan film, ilk kez 20-24 Ekim 2021 tarihleri ??arasında düzenlenen Milano Tasarım Film Festivali’nde gösterildi.

Dört perdede geçen film, mimar Antonio Citterio ve ACPV’nin kurucu ortağı olan mimar Patricia Viel’in bakış açısından, merkezine doğa ve yapılı çevreyi alacak şekilde geleceğin mimarisine dair bir vizyon sunuyor.

Belgesel, moda, sanat ve tasarım dünyasından çeşitli kişilerle alternatif diyaloglar sunarken ACPV tarafından tasarlanan mimari eserleri keşfediyor.

#VBenzeri Mekan #Mekan #VBenzeriFilmGösterimleri


Sayfanın Başına Dön