REM
REM
Film

REM

VBenzeri MEKAN   27.01.2020

11 / 02 Salı
19:00 - 20:30

VBenzeri Mekan, son dönemde çekilmiş mimarlık ve tasarım filmlerinin Türkiye'deki ilk gösterimlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Arkitera iş birliğinde düzenlenen etkinlik serisinin 3. filmi REM, 11 Şubat Salı akşamı izleyiciyle buluşuyor.

Tomas Koolhaas'ın babası Rem Koolhaas'ı konu aldığı filmde; mimarın günlük yaşamından izler, kariyerinde yer eden, dünyanın dört bir yanına yayılan işleri yer alıyor. 

Yapımı yaklaşık 5 yıl süren, 75 dakika uzunluğundaki film, Koolhaas yapılarını ve etrafını saran muhteşem yaşamı anlatıyor.

Film gösterimi, 11 Şubat Salı günü saat 19:00'da!

*Filmin orijinal dili İngilizce'dir.

Film Gösterimine Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

Türkiye'deki üniversitelerin mimarlık fakültelerinden, günümüz mimarlık dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Rem Koolhaas'ın hayatını merak eden, filmi izlemek isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin, akademisyenlerin başvurularını bekliyoruz.

Başvurunuzu yaparken özgeçmişinizi pazarlama@arkitera.com email adresine 7 Şubat Cuma günü saat 00:00'a kadar göndermeniz gerekiyor. Bu noktada, VBenzeri Mekan'ın sınırlı oturma kapasitesi nedeniyle başvuranlar arasından seçim yapılacağını belirtelim.

Seçilen kişiler 10 Şubat Pazartesi günü Arkitera, VBenzeri ve bunların sosyal medya hesaplarında duyurulacak.

Program
19:00 | Karşılama & İkram
19:15 - 20:30 | REM Film Gösterimi (75 dk)

#VBenzeri Mekan #REM #Rem Koolhaas #film


Sayfanın Başına Dön