SOHBET VBENZERİ 1
SOHBET VBENZERİ 1

SOHBET VBENZERİ 1

VBenzeri MEKAN   10.01.2020

16 / 01 Perşembe
19:00 - 20:30

VitrA Nişantaşı Mağaza'nın 7. katında kendine yer seçen VBenzeri Mekan, 2020 yılına yeni bir etkinlik dizisiyle başlıyor. Sohbet VBenzeri başlığıyla her ay düzenli olarak gerçekleşecek konuşma serisi; tasarım ve mimarinin günlük hayatımızla kesiştiği pek çok noktada farklı güncel konulara odaklanmayı amaçlıyor.

Tasarımcı ve mimarların bir araya geleceği ilk programın konusuysa; tasarım, tüketim ve tolerans. Program; yenilikçi malzemelerin, yeni üretim şekillerinin, tasarım ve üretim konusunda bilinçli yaklaşım ve iş yapış şekillerinin izinde, 'Dünyanın tasarım ve tüketime ne kadar toleransı kaldı?' sorusuna cevap arıyor.

Bahar Türkay'ın moderatörlüğünde 16 Ocak Perşembe günü gerçekleşecek etkinliğe; Ayşe Yılmaz (Ürün Tasarımcısı, Ottan Studio Kurucusu), Ece Gözen (Gozen Institute Kurucusu ve Bio-tasarımcı), Erdem Akan (Tasarımcı, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Tasarım Direktörü), Gülin Ölçer (ATÖLYE Tasarım Stratejisti), Seyman Çay (Ürün Tasarımcısı, MG Design Kurucu Ortağı) ve Yasemin Köse Artut (Endüstriyel Tasarımcı, Girişimci) konuşmacı olarak katılıyor.

Etkinliğe katılmak için vitra@eczacibasi.com.tr adresine e-mail atmanız yeterli.

Program | Sohbet VBenzeri
Tarih | 16 Ocak Perşembe
Saat | 19:00 - 20:30
Lokasyon | VBenzeri Mekan

Mimarlık ve tasarım dünyasını farklı aktiviteler ve çalışma pratikleri bünyesinde bir araya getiren sosyal, özgür ve yaratıcı bir etkinlik mekanı olmayı hedefleyen VBenzeri Mekan; tasarımcı buluşmalarından panellere, öğrenci etkinlerinden sergilere, düzenli etkinliklerle geniş kitlelere ulaşıyor. Mimar ve tasarımcılar, rezervasyon sistemiyle toplantı, atölye çalışması, panel, jüri buluşması, kutlama, sergi gibi etkinliklerini VBenzeri Mekan'da gerçekleştirebiliyor.

#VBenzeri Mekan #Sohbet VBenzeri #Bahar Türkay #Ayşe Yılmaz #Ottan Studio #Ece Gözen


Sayfanın Başına Dön